Luv Oyunları - LuvFan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LuvTR - Luv Oyunları ile ilgili Her Şey-Yükleme ve Oynayışa dair problemler-Kendi Luvlarınız-Türkiye'nin tek Luv forumu...

2 posters

kitty luv nasıl oynayacağımı bilmiyorum:(

sümeyye
    sümeyye
    Luv Designer

kitty luv nasıl oynayacağımı bilmiyorum:( Empty kitty luv nasıl oynayacağımı bilmiyorum:(

Mesaj tarafından sümeyye C.tesi Kas. 20 2010, 16:32

Sad üzgünüm arkadaşlar kitty luv yükledim ama nasıl oynanacağını bilmiyorum ne yapsam kediciğe bakamıyorum bir kitty luv yardım rehperi isteyeceğim konuyu yanlış yere yazdıysam özür diliyorum cevap gelirse sevinirim Embarassed
    rejinA
    Admin
    Admin

kitty luv nasıl oynayacağımı bilmiyorum:( Empty Geri: kitty luv nasıl oynayacağımı bilmiyorum:(

Mesaj tarafından rejinA C.tesi Kas. 20 2010, 16:36

Doğru yere yazdın, en kısa zamanda yapmaya çalışırız. Very Happy Burayaarada bakarsanyapmış oluruz. Very Happy Mesajlara devam! Very Happy
    sümeyye
    sümeyye
    Luv Designer

kitty luv nasıl oynayacağımı bilmiyorum:( Empty Geri: kitty luv nasıl oynayacağımı bilmiyorum:(

Mesaj tarafından sümeyye Ptsi Kas. 22 2010, 14:20

teşekkürler rejina rehber gelirse çok sevinirim çok saolun drunken
    rejinA
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından rejinA Ptsi Kas. 22 2010, 15:22

Önemli değil bitanem, ben zaten indirdiğimde yaparım güzel bir rehber. Mutlaka koyarım. Bizden ayrılma canım. Very Happy

Forum Saati Çarş. Mayıs 15 2024, 10:35